Doporučeno

Luxusní poprsí

pomocí krému Wow Bust

udělejte si svá prsa

přitahujicí pro muže

a buďte na ní hrdá *

  • Dělá prsa pevnější a půžnější
  • Zlepšuje tvar ňader, zaokruhluje je
  • Aktivuje obnovu buněk mlečných žláz
  • Zajišťuje preventivní péči
Objednát

O krému

Nemáš ráda svá prsa? Nebo to bohužel vypadalo krásně pouze když jsi byla ve věku dospívání. S věkem se prsa stává povislá, kolem hrudi se objevují vrásky a strie.

Tvrdý trénink ani dieta ani lidové métody neposkytují požadovaný účinek. Plastická chirurgie je příliš nebezpečná. Co se s tím dá dělat?

Krém na úpravu prsou Wow Bust je produktem moderních technologií. Nejlepší skupiny vědců vyvinuly moderní lék založený na fytoestrogenech - účinných analogích ženských hormonů, které jsou také zodpovědné za krásu a pevnost prsou.

Fytoestrogeny jsou 100% bezpečné a neovlivňují hormony ženy. Ovšem přímo ovlivňují buňky mlečných žláz, dodávají svěžest, průžnost a zvětšují velikost.

Účinek krému byl testován v mnoha mezinárodních experimentech. Krém je absolutně bezpečný a příznivě působí na celé tělo. *

Nezávislý názor doktorky mamoložky

Mezi mými klientky je velké množství mladých žen, jejichž prsa jsou prostě v hrozném stavu. Prsa často začínají vypadat špatně kvůli nevyvážené stravě, ale nejčastější příčinou těchto problémů je nedostatek estrogenu v těle.

Důrazně nedoporučuji mladým ženám, dělát si plastickou operaci. Je to velmi riskantní zákrok, a k tomu ještě drahý. Plastická chyrurgie stále ještě není na tak perfektní úrovni, a proto to velký risk! Bohužel, nemůžu také doporučit fyzická cvičení nebo lidovou medicínu – maximálně to může jen trochu vylepšit situaci, a pouze při každodenním používání efektivita bude viditelná jen za šesti měsíců anebo až rok, ale účinek je nesouměřitelně maly tomu úsilí.

Použití krémů typu Wow Bust považuji za nejoptimálnější pro dnešní dobu. Ten krém doporučuji svým klientkám. 9 z 10 mladých žen za méně než týden pozoruje výrazné změny: prsa se stává objemnější, pružnější a kulatější. Vedlejší účinky nejsou, protože jsem sama používala ten krém.

Kamila Bartáková
Praha, mammoložka

Jak používat krém?

Krém se používá 2krát denně. Stačí aplikovat krém na pokožku prsou, rozetřít a nechat se vsřebát a působit 10 minut. Krém se okamžitě vstřebává a nezanechává na oblečení žádné skvrny.

Účinek krému je vidět jíž za 3 až 5 dnů od začátku používání.

Objednát

Hodnocení zákazníků

Kateřina, Plzeň, 34 let
Dlouhou dobu jsem nevěřila účinku tohoto krému. Dlouho jsem trpěla psychyckými komplexy ohledně svého poprsí a tento krém vždy byl před očima, ale vždycky jsem se vymlouvala a nekupovala jsem ho. Jednou jsem se rozhodla zkusit ten krém a začala jsem používat Wow Bust . Po 4 dnech jsem se nemohla bez nadšení dívat na vlastní odraz zrcadle. Moje ňadra se stala krásná, pevná a svěží než předtím. Prostě jsem byla potěšena z efektu a s jistotou vždy doporučují tento úžasný krém všem svým kamarádkám.
Irena, 27 let, Litoměřice
Uvědomila jsem si, že dál tak nevydržím, když mi manžel řekl, že moje ňádra nejsou hezká, a jsou povislá. Bylo mi líto, a mrzelo mi to poslouchát, ale měl na druhou stranu pravdu - v 27 let jsem měla opravdu ošklivé poprsí, a nebylo tak hezké jako v minulosti. Chodila jsem rok do tělocvičny, dělala jsem různá cvičení, ale bylo to k ničemu. Můj manžel mi jednou přinesl krém a řekl, že by to bylo super, kdybych ho zkusila. Po týdnu jsem byla velmi ráda, moje poprsí se zvětšovalo a zakulacela se – a zpevnila se! To, že jsem byla velmi z toho potěšena. Pokud jste nikdy neslyšeli o Wow Bust , ani nemějte pochybnosti, objednejte to a zkuzte to použít!

Proč můžeme tomu přípravku důvěřovát?

Každá dávka krému je odpovídá všem standardům a je velmi pečlivě testovana . Krém prošel povinnou certifikací v České republice a Evropské unii.

Jaké záruky získáte?

  • Nic neplatíte předem. Platba se provádí pouze při doručení zboží.
  • Zboží obdržíte v zapečetěném obalu, který obsahuje pokyny a všechny potřebné údaje.
sertificate

Dnešní cena

*

* při objednávce kurzu

Do konce promoakce se zbývá:

00
dnů
hodinminutsekund

Zbývá se pouze kusů ze 100 vlevo

Další dodávká až za 5 týdnů